top of page
_DSC1235.JPG

Daima En İyiye

Hakkımızda
Renkli iplik

Bonip Tekstil

El örgü ipliği sektörünün lider firmalarından biri olan Bonip Tekstil, akrilik, pamuk, polyamid, polyester, yün, tiftik, alpaka, bambu, viskon, keten ve bunların karışımları gibi doğal ve sentetik hammaddeler kullanarak üretimlerine devam etmektedir. .

Ürünlerimiz

Ürünlerimiz
 

"" Daimi Yüksek Teknoloji, Daima Yüksek Kalite ""

Makina Parkurlarımız

Renk Kartelalarımız

Ürün Yelpazemiz

Gelişen teknolojinin her aşaması titizlikle takip ederek yüksek teknolojiye sahip makine parkurlarımız, dünya standartlarındaki kalite hedefimiz ve sıfıra yakın hata misyonumuz ile üretimlerimize bir an bile ara vermeden devam ediyoruz.

Dünyadaki değişen ve gelişen trendleri göz önüne alarak, mevsimsel ve dönemsel olarak ürün ve renk kartelalarımızı sürekli güncel tutuyoruz. 

Profesyonel, yüksek eğitimli ve motive ekibimiz ve daimi misyonumuz olan gelişim ve en üst standardı yakalama arzumuz ile üretimlerimize birbirinden farklı ürünlerimiz ve sürekli yenilediğinimiz ürün yelpazemiz ile devam ediyoruz.

_DSC1299.JPG
removed.png

Türkiye'de el örgü sektöründe en yüksek bilinirliğe sahip marka olmanın haklı gururunu yaşayan ve dünya pazarında da söz sahibi olan Kartopu, bu sorumluluk ile müşterilerinin memnuniyetini birinci önceliği olarak kabul edip üretimlerine aralıksız olarak devam etmektedir.
 

Ürün çeşitliliğini ve renklerini koruyarak uzun yıllar rahat kullanımınız için tasarlanmış yumuşak dokusu ve yıpranmayan yapısı ile Kartopu El Örgü İplikleri geçmişte olduğu gibi tüm sevenlerinin vazgeçilmez tercihi olmaya devam edecektir.

  • Instagram
  • Pinterest
  • Facebook Sosyal Simge
  • YouTube
  • Twitter
MARKALARIMIZ

Sürdürülebilirlik

Toplumlarda hem bireylerin hem de işletmelerin sorumluluk alması gerektiği anlayışı olmalıdır. Herkes gelecek nesiller üzerindeki etkisini düşünerek karar verirse, dünya hem çevresel, hem sosyal hem de ekonomik olarak mevcut konumundan çok daha ileriye gidebilir.


Sürdürülebilirlik kavramı, işletmeleri uzun vadeli çevresel, sosyal ve ekonomik etkileri dikkate alarak karar vermeye teşvik etmektedir. Şirketimizde sürdürülebilirlik adına tüm çevresel faktörler dikkate alınarak çalışan sağlığı, filtreleme, temizlik ve güvenlik gibi konularda uzun vadeli ve kararlı adımlar atılmaktadır. Bunun neticesinde aldığımız geri dönüşler bizi birçok konuda rakiplerimizden bir adım öteye taşımaktadır. 

OEKO-TEX.png
GRS LOGO_edited.png
bsci-logo-svg_edited.png
ctpat-logo_edited.png
Sürdürülebilirlik
Our Factory
İletişim

İletişim

Bonip Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş

 

Organize Sanayi Bölgesi 4. Cad. No:5, 80750 Yusufizzettin/Kadirli/Osmaniye Türkiye
 

Tel : (0328) 739 21 21

Faks : (0328) 739 22 44

info@bonip.com.tr

bottom of page